نرخ سایت آپدیت و به روز است.مدت زمان ارسال بعد از پردازش وبسته بندی بر اساس اولیت خرید است نرخ سایت آپدیت و به روز است.مدت زمان ارسال بعد از پردازش وبسته بندی بر اساس اولیت خرید است

گارانتی

دوستان عزیز قبل از خرید به دلیل نوسانات ارزی حتما استعلام نرخ بگیرید


در حال حاضر کلیه کالاهای سایت  دارای گارنتی معتبر 18 ماهه میباشند .

گارانتی کالاهی بزرگ لوازم خانگی مثل تلویزیون ، یخچال و ... بین 18 تا 24 ماه است که باید حتما توسط کارشناسان فنی شرکت گارانتی کننده باز و نصب شود


ضمانت 7 روزه سلامت فنی کالا نیز برای کلیه محصولات سایت وجود دارید و در صورت مشکل فنی شرکتی بنابر تصمیم ایران58 مبلغ به حساب کاربر برگشت داده میشود. در صورت مرجوعی بدون هماهنگی ، دارا نبودن شرایط برگشت کالا ( مثل استفاده اشتباه و ناصحیح و ...) و همینطور منطبق نبودن شماره سریال های کالاها برگشتی با ثبت شده در سیستم ایران58 ، عواقب آن از جمله هزینه برگشت کالا بر عهده خریدار میباشد.


کلیه کالاها دارای بیمه شکستی پستی میباشد و خریدار موظف به باز کردن کالا در حضور مامور پست است و میبایست در صور شکستگی از تحویل آن خودداری کند ، در صورت تحویل گرفتن بدون چک کردن ،ایران58 هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.


دقت داشته باشید کلیه برندها معتبر بصورت اصل و دارای ضمانت اصالت یک هفته ای میباشند مثل فیلیپس ، کنوود ، تفال ، بوش و ... سعی شده به هیچ عنوان کالای درجه دو از برندهای معتبر حتی مشابه با شکل و کیفیت اصل در سایت قرار داده نشود تا با خیال آسوده جنس اصل را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم .


(توجه داشته باشید خرید های عمده هیچ گونه گارانتی و تعویض یا مرجوعی ندارد)