نرخ سایت آپدیت و به روز است.بدلیل حجم بالای سفارشات ارسال با تاخیر وبین 3 تا 5 روز کاری انجام میشود. نرخ سایت آپدیت و به روز است.بدلیل حجم بالای سفارشات ارسال با تاخیر وبین 3 تا 5 روز کاری انجام میشود.

گارانتی

دوستان عزیز قبل از خرید به دلیل نوسانات ارزی حتما استعلام نرخ بگیرید


در حال حاضر کلیه کالاهای سایت  دارای گارنتی معتبر 18 ماهه میباشند .

گارانتی کالاهی بزرگ لوازم خانگی مثل تلویزیون ، یخچال و ... بین 18 تا 24 ماه است که باید حتما توسط کارشناسان فنی شرکت گارانتی کننده باز و نصب شود


ضمانت 7 روزه سلامت فنی کالا نیز برای کلیه محصولات سایت وجود دارید و در صورت مشکل فنی شرکتی بنابر تصمیم ایران58 مبلغ به حساب کاربر برگشت داده میشود. در صورت مرجوعی بدون هماهنگی ، دارا نبودن شرایط برگشت کالا ( مثل استفاده اشتباه و ناصحیح و ...) و همینطور منطبق نبودن شماره سریال های کالاها برگشتی با ثبت شده در سیستم ایران58 ، عواقب آن از جمله هزینه برگشت کالا بر عهده خریدار میباشد.


کلیه کالاها دارای بیمه شکستی پستی میباشد و خریدار موظف به باز کردن کالا در حضور مامور پست است و میبایست در صور شکستگی از تحویل آن خودداری کند ، در صورت تحویل گرفتن بدون چک کردن ،ایران58 هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.


دقت داشته باشید کلیه برندها معتبر بصورت اصل و دارای ضمانت اصالت یک هفته ای میباشند مثل فیلیپس ، کنوود ، تفال ، بوش و ... سعی شده به هیچ عنوان کالای درجه دو از برندهای معتبر حتی مشابه با شکل و کیفیت اصل در سایت قرار داده نشود تا با خیال آسوده جنس اصل را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم .


(توجه داشته باشید خرید های عمده هیچ گونه گارانتی و تعویض یا مرجوعی ندارد)